Nadruki

 
Jak zamawiać nadruki?

Naszym klientom oferujemy wykonanie nadruków na odzieży sportowej  i akcesoriach zakupionych w K+M Sport. Nadruki wykonywane są, w przeciwieństwie do konkurencji, w siedzibie naszej firmy . Dzięki temu możemy zpewnić najwyższą jakość wykonania i całkowitą kontrolę nad procesem personalizacji/logowania. Nasze nadruki charakteryzują się wysoką jakością szczegółów, stałością barw oraz odpornością na warunki atmosferyczne.  Nadruki wykonujemy w następujących technologiach:
- Flex
- Flock
- Subliflock
- drukiem sublimacyjnym
- drukiem cyfrowym
- sitodrukiem
- Nowość tkane herby i loga na piersi (ISO 9001:2008)

Metodę wykonania nadruków dopasowujemy do materiałów oraz do wymagań klientów.

W przypadku zamówienia nadruku logotypu, herbu lub godła należy przesłać do nas plik graficzny zawierający obrazek w formacie .png, .cdr, .jpg .bmp. Nadruki napisów wykonujemy standardowymi popularnymi wzoram czcionek. Istnieje możliwość wykonania nadruków czcionką zamówioną przez klienta - w takim przypadku należy przesłać do nas plik zawierający wzornik danej czcionki (lub przesłać zapytanie o dostępność takiej czcionki).

Aby na zamówionym sprzęcie wykonać nadruki należy przesłać e-mail z zamówieniem na kplusm@op.pl lub kplusmsport@op.pl. W e-mailu należy wskazać rodzaje wybranych nadruków zgodnie z poniższymi wytycznymi, załączyć wymagane pliki graficzne, a w przypadku zamówienia numerów lub nazwisk należy dodatkowo wskazać dopasowanie numeru lub nazwiska do konkretnego rozmiaru odzieży, zgodnie z poniższym przykładem:


Rozmiar Numer Napis
M 9 KPLUSM
L 23 KOWALSKI
XL 99 MKS PIOTRKÓW
XXL bez numeru TRENER

 
Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane przez klientów rodzaje nadruków oraz ich ceny. Wybór miejsca nadruku oraz jego wielkość zależy od zamawiającego.


 
logo/herb (full color, wysokość do 8cm)  - 7 PLN

małe logo z przodu (1 kolor szerokość do 10 cm) - 5,00 PLN

duże logo z przodu (szerokość 25 cm) - 10,00 - 25,00 PLN

napis  (1 linijka tekstu) - 8,00 PLN
napis po łuku (1 linijka tekstu ) - 10 PLN

numer na koszulce (jedno lub dwu cyfrowy -  25 cm) - 12,00 PLN
numer na koszulce (jedno lub dwu cyfrowy - 20cm ) - 10 PLN
numer na koszulce (jedno lub dwu cyfrowy - 15cm ) - 8 PLN
numer (jedno lub dwu cyfrowy - 10cm ) - 5zł

Przygotowanie projektu graficznego od 30 PLN

*Podane ceny są cenami brutto